«Кращий молодий вчений» 2012 року

оголошення

Хачатурова  Тетяна ОлександрівнаВ минулу п’ятницю відбулось урочисте нагородження лауреатів обласного конкурсу «Кращий молодий вчений» 2012 року. За ініціативою облдержадміністрації, обласної ради та обласної ради молодих учених він проводиться з 2011 року. Конкурс спрямований на виявлення і підтримку молодих учених Донецького регіону. У конкурсі брали участь молоді вчені у віці від 23 до 35 років з 18 наукових установ регіону за пріоритетними напрямами у галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук.
Змагання проходило в два етапи. За результатами першого туру були відібрані кращі роботи, що пройшли у фінал конкурсу. Поборотися за призові місця учасники змогли в ході фінального другого туру: вони повинні були представити свої здобутки і результати наукової роботи конкурсної комісії.
Одним з лауреатів стала молодший науковий співробітник Донецького фізико-технічного інституту ім. О.О. Галкіна НАНУ, кандидат фізико-математичних наук Хачатурова Тетяна Олександрівна з науковою роботою «Електронний транспорт в гетероструктурах для наноелектроніки і спінтроніки».