Вибори до НАН України

оголошення

Шановні друзі, колеги!

Висилаючи вам Програму сесії, хочу сказати, що у цьому році вона викликала як ніколи велику зацікавленість – 29 з 38 тих, хто балотуватиметься на виборах на вакансії членів-кореспондентів, виявили бажання виступити з повідомленням про власні результати. Така активність дуже приємна, і як би не склалися вибори, висловлюю щиру вдячність усім, хто відгукнувся на запрошення і прислав доповідь.

Проте кількість бажаючих практично унеможливила заслуховування всіх без винятку. Навіть почавши роботу о 9-30 ранку і виділивши на доповідь лише 15 хвилин, остання починалася б десь о 20-30, що, думаю очевидно, не є прийнятним. Тому, і за це прошу вибачення, ми залишили у Програмі лише тих, хто у попередні роки жодного разу не приймав участь у подібних сесіях, що організовуються, як я писав, перед кожними виборами.

Доповіді, які поступили, але не включені, йдуть після програми списком, і якщо хтось наполягатиме на виступі, така можливість буде надана після закінчення останньої доповіді. До речі, такі, правда поодинокі, випадки у минулі роки вже мали місце.

Зверну увагу виступаючих на послідовність виступів – вона не випадкова. Легко побачити, що за абеткою (як в офіційному повідомленні) йдуть вакансії, а ті, хто балотується по ним, теж розташовані за абететкою, тобто ніхто і ніяк не втрутився у складання Програми і час доповіді.

Нарешті, звертаюсь до всіх доповідачів з проханням бути взаємно чемними і не покидати залу засідань після свого виступу, щоб усі слухали усіх, а не тільки «попередників». Врешті-решт, одна із цілей сесії – наше знайомство і обмін науковими ідеями з різних напрямів фізики. Це нас збагачує і часто стимулює на нові задачі. Тому взагалі запрошуються всі бажаючі і «уболівальники».

Бажаю всім вдалого виступу і удачі.

До зустрічі 19 лютого 2018 року.

З щирою повагою,                       В.М. Локтєв

 

Завантажити програму Наукової сесії

Зі списком претендентів можна ознайомитись тут